ČK PoKrok & Vůdcovky

Pojeď s námi na kurz!

Milé účastnice, milí účastníci,
ačkoliv letošní jaro našemu společnému setkání příliš nepřálo, konečně se blíží náš první společný víkend. Chtěli bychom Vás alespoň elektronicky přivítat na PoKroku a seznámit Vás s informacemi k našemu prvnímu shledání. Již se na Vás opravdu těšíme 😊

Kdy a kde

Na první společný víkend se sejdeme v pátek 25. září 2020 v 19:30 před vlakovým nádražím v Příbrami. Na místo se dá dorazit nejen vlakem, ale také autobusem (autobusové nádraží je nedaleko).

Konec víkendu bude v neděli po obědě (v cca 13:30) v Milíně. Naplánuj svůj odjezd tak, abys mohl(a) být na víkendu až do konce.

Co s sebou

Vybavení jako na běžnou vícedenní výpravu – věci na spaní (bydlíme v budově), oblečení na převlečení, přezůvky, jídelní a hygienické potřeby, baterku. Dále s sebou přibal skautský kroj nebo aspoň šátek, večeři na pátek (na zbytek víkendu bude stravování zajištěno), něco na psaní. S ohledem na vývoj koronavirové situace si s sebou nezapomeňte vzít několik kusů roušek! Případně další vybavení přibalte dle vlastního uvážení.

Co na sebe

Oblečení podle počasí (raději nepromokavé), pohodlnou obuv.

Co kurz a koronavirus?

V rámci kurzu budou dodržována potřebná protikoronavirová opatření. Tj. je nutné s sebou přibalit dostatečný počet roušek. Dezinfekce bude na místě zajištěna. Přesto Vás musíme vyzvat, abyste zvážili, zda se opravdu můžete víkendu zúčastnit – tj. zda nejste nemocní, v karanténě, či zda jste nebyli v kontaktu s někým nakaženým.
Zároveň prosíme, abyste nám co nejdříve (nejpozději do 20.9.2020) potvrdili, zda se víkendu zúčastníte. Stačí poslat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Google+