ČK PoKrok & Vůdcovky

Pojeď s námi na kurz!

Chceš vědět, s kým se setkáš na letošním PoKroku?

Černoch

Černoch - Marek Bozděch

Většinu svého času jsem v práci, kde opravuji lidem telefony, netelefony, základní desky a jiná zařízení. Zajímám se o elektroniku, programování a jiné podobné věci. Ve volných chvílích se zajímám o biohacking, stravu, sport, finance a trochu i četbě a osobnímu rozvoji. Rád trávím čas na výletech v přírodě, na závodech v běhu a OCR nebo plánování budoucího domu. Když je čas pomáhám na akcích skautského oddílu. Na PoKroku se na mě můžete těšit na vzdělávacích programech, na programech odpočinkových a zábavních nebo jen tak mimo čas a prostor.

Golem

Golem - Stanislav Vojíř

V civilu a vlastně i na kurzu mne poměrně často zahlédnete poblíž počítače. Působím na VŠE v Praze, kde se starám o webové aplikace a také o výuku několika předmětů zaměřených na programování. V rámci skautské činnosti vedu 2. skautský oddíl Dvojka Příbram, ve kterém pracuji zejména s Medvíďaty a Rosomáky, což jsou naši benjamínci, vlčata a světlušky. Kromě toho vedu středisko Hiawatha Příbram a jsem už nějakou dobu předsedou Středočeského kraje. Na PoKroku se se mnou setkáte třeba u metodiky, hospodaření atp.

Pokud máte nějaký problém, ozvěte se :)

Kára

Kára - Karolína Solanská

V civilním životě pracuju jako programátorka. Ve skautu mě můžete potkat jako vůdkyni 1. oddílu Slivice, kde se starám o jeho chod, pořádám akce a pomáhám s vedením schůzek holčičí části oddílu. Ve volném čase pak ráda čtu, cestuju a vyrábím (kde co). Zajímám se také o téma self sufficiency, využití přírody a udržitelnosti. :)

Koumák

Koumák - Jaromír Nusl

Aktuálně se snažím pracovat jako elektrotechnik :) Mám rád techniku, jsem hrdým tatínkem a také autorem "teorie Andulek". Na PoKroku se se mnou setkáte třeba u myšlenkových základů, ale tak u akčnějších programů.

Květinka

Květinka - Ivana Růžičková

Mimo skauting se se mnou můžete potkat na Magistrátě hl.m.Prahy, kde pracuji na odboru územního plánu. Ve skautingu jsem dříve vedla oddíl skautek, teď jsem aktivní i v ORJ Beroun jako místopředsedkyně a jsem stálou instruktorkou Brdské lesní školy

Lenďa

Lenďa - Lenka Tůmová

V mém životě se hlavně věnuji dětem v mateřské škole, kde společně prozkoumáváme svět. Ve volné chvíli ráda tvořím keramiku, procházím se přírodou a trávím čas s Kroužkem a Proužkem. Ve skautském světě se snažím pomáhat v oddíle Pestrý Kroužek Staňkov. Na kurzu se potkáme ve volných chvílích a při zábavném programu :D.

Mráček

Mráček - Karel Vojíř

Mým hlavním předmětem zájmu je vzdělávání. Jako oborový didaktik přírodních věd působím zejména na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Setkat se se mnou můžete ale i na řadě dalších pracovišť (např. Přf UK, Pdf MU, ČŠI). Ve skautském světě předsedám okresu Příbram, a podílím se na činnosti 2. skautského oddílu Dvojka Příbram, ve kterém pracuji především s věkovou kategorií skautů a skautek. Velmi rád poslouchám hudbu a nepohrdnu ani dobrou knihou.

Roseanne

Roseanne - Helena Vojířová

V civilu mne můžete potkat jakožto učitelku na základní škole, na PoKroku se se mnou potkáte na některých vzdělávacích programech a poznáte mne podle malého, bílého, chlupatého doprovodu jménem Bellí.
Zmatlík

Zmatlík - Otto Lang

V civilu jsem lékař a nad tématikou zdravovědy se se mnou setkáte také na PoKroku. Jinak ve skautu působím u 14. oddílu Příbram.
Google+